Máte nějaké dotazy?

Pod níže uvedenými často kladenými otázkami o změkčovačích vody se dozvíte obecné informace i informace o našich konkrétních produktech. Další informace o našich produktech si můžete stáhnout níže. Naleznete zde brožury, příručky a technické specifikace.

Často kladené otázky týkající se změkčovačů vody

Mnoho lidí si neuvědomuje, že trpí tvrdou vodou, dokud nejsou konfrontováni s jejími nevýhodami: suchá kůže, ekzémy, vápenaté usazeniny na armaturách, stěnách nebo sprchových koutech.

Nejčastější dotazy ohledně softliQ / safeliQ

V pitné vodě jsou všechny druhy bakterií a virů. Tyto bakterie a viry obvykle nezpůsobují problémy, protože voda proudí a koncentrace zůstává nízká. Pokud je však voda delší dobu zastavena, například během víkendu, dovolené nebo prázdnin, mohou se tyto bakterie a viry množit a způsobit problémy. Z tohoto důvodu jsou všechny naše zařízení automaticky dezinfikovány.

Aplikace myGrünbeck pro váš smartphone nebo tablet

Díky aplikaci myGrünbeck máte plnou kontrolu nad změkčovačem vody a/nebo adsorberem a můžete ovládat zařízení ze smartphonu nebo tabletu.

myGrünbeck pro Android

S naší aplikací pro Android můžete sledovat softliQ nebo safeliQ v reálném čase. Zkontrolujte stav nebo statistiky přes WiFi nebo optimalizujte nastavení podle vašich potřeb.

myGrünbeck pro iOS

S naší aplikací pro Android můžete sledovat softliQ nebo safeliQ v reálném čase. Zkontrolujte stav nebo statistiky přes WiFi nebo optimalizujte nastavení podle vašich potřeb.

Video

Zeptejte se odborníků na vaše dotazy.

Máte otázku, na kterou jste dosud nenalezli odpověď na našich webových stránkách? Nebo potřebujete pomoci při objednávání změkčovače vody a / nebo adsorbéru? Kontaktujte nás, prosím.
© Copyright 2018 Grünbeck Česká Republika. Všechna práva vyhrazena