SafeliQ: EA30: Ochrana před bakteriemi

Nový safeliQ: EA30 zajišťuje díky své inteligentní a inovativní technologii neustále vynikající kvalitu vody. SafeliQ vás chrání před 99,999 procenty patogenních bakterií (E. coli, legionela a pseudomonas) pomocí adsorpční technologie.

Proč je důležité upravovat vaši vodu?

Méně bakterií a virů ve vodě účinně přispívá ke kvalitě života. Je to zdravější pro vás, vaše hosty a vaše zákazníky. Pitná voda v České republice je často vynikající kvality, z vodárenských společností odchází voda upravená podle normy pro vodu pitnou, což znamená hygienicky ošetřená. Nicméně, během zásobování pitnou vodou dochází také k nepředvídatelným událostem jako jsou poruchy nebo havárie a voda může být dočasně kontaminována. Samostatnou kapitolu je individuální zásobování, kdy zajištění a garance stálé hygienické kvality vody je základním požadavkem.

BUDOUCNOST V OCHRANĚ PROTI BAKTERIÍM A VIRŮM PRÁVĚ ZAČÍNÁ!

SafeliQ:EA30

SafeliQ EA30 je unikátním adsorberem pro domácnosti až pro pět lidí. S tímto zařízením můžete odstranit až 99,999% patogenních bakterií z pitné vody.

  • 99,999% ochrana proti bakteriím a legionelám
  • Až 5 osob
  • Automatické dezinfekce
  • Inteligentní ovládání
  • Provoz prostřednictvím aplikace myGrünbeck
  • LED osvětlovací kroužek
  • Varování před nedostatkem soli

safeliQ EA30

Technické údaje

Vhodné pro
až 5 osob

Použití

Princip adsorpce je inspirován přírodou. Když ještěrka stoupá po hladké stěně, používá adsorpci. Speciální povrch (elektrický náboj) nohou zajišťuje, že se ještěrka bude bezpečně držet. Adsorpční materiál softliQ: EA30 má podobný účinek. Patogenní bakterie přítomné ve vodě přilnou k materiálu a po ošetření zanechávají vodu bez bakterií a virů. Denní dezinfekcí jsou adsorbované bakterie zneškodněny a spláchnuty do kanalizace. SoftliQ: EA20 lze ovládat pomocí integrované barevné obrazovky TFT nebo pomocí aplikace myGrünbeck.

Registrace produktu

SafeliQ EA30 můžete zaregistrovat v aplikaci myGrünbeck (pro iOS a Android) nebo online na této webové stránce. Pokud tak učiníte během dvou týdnů od nákupu, můžete využít bezplatné prodloužení záruční lhůty o jeden rok.

9 vlastností softliQu

Inovativní. Spolehlivý. Efektivní.

Inteligentní

SoftliQ se automaticky přizpůsobuje vaší spotřebě. Tento změkčovač vody ví, že se musí regenerovat v době, kdy nepoužíváte vodu. SoftliQ využívá inteligentní technologie, včetně rozhraní WLAN pro připojení k bezplatné aplikaci myGrünbeck. To činí softliQ nejprogresivnějším změkčovačem vody, který Grünbeck kdy přinesl na trh.

Nejlepší kvalita

Díky odbornosti společnosti Grünbeck získáte nejlepší kvalitu. Při vývoji našich zařízení jsou vždy rozhodující kvalita, snadnost použití a obzvláště odolné materiály pro dlouhou životnost. A aby byla zajištěna nejvyšší kvalita, kontrola výroby a kvality se provádí vždy u společnosti Grünbeck v Höchstädt (Německo).

Výkonný

Chcete silný změkčovač vody - SoftliQ je dodáván standardně s režimem Power, pro optimální výkon zařízení při nárazově vyšších odběrech.

Perfektní design

Elegantní design softliQ je čistý a nadčasový. Malé detaily, jako je funkce měkkého zavírání pro dokonale utěsněnou nádobu na sůl, činí tento produkt velmi atraktivním. A oddělení technologie a zásobníku soli zajišťuje zachování hygienického provozu

Uživatelsky přívětivý

Naši servisní technici nebo odborně zaškolení partneři vám zařízení nainstalují, zaškolí vás a zajistí pravidelnou roční údržbu. Můžete se spolehnout na spolehlivý provoz 24h denně 7dní v týdnu.

Vysoká účinnost

Nejnovější softliQ, ve srovnání se svým předchůdcem, poskytuje o 49 % vyšší účinnost a o 33 % nižší spotřebu soli. Pokud použijete změkčenou vodu pro plnění topného systému, ušetříte také náklady na energii.

Autonomní

Nezávislé možnosti ovládání softliQ zajišťují, že kapacita může být nastavena automaticky a ručně. Ovládání změkčovače vody je hračkou pro děti díky plug- and-play aplikaci iOS a Android a soupravě pro analýzu vody.

Ekologicky odpovědný

Prvním krokem k ekologicky odpovědnému chování je využití produktů, které jsou energeticky úsporné. Spotřeba energie softliQu je díky optimalizovanému řízení velmi nízká. Navíc má změkčovač vody ECO režim šetrný k životnímu prostředí, což vede k nižší spotřebě vody. Například nejnovější softliQ spotřebuje až o 42 procent méně vody než jeho předchůdci.

Exkluzivní

SoftliQ získal několik designových ocenění a díky velmi kompaktní konstrukci má také jednu z nejmenších hloubek instalace na trhu.

© Copyright 2018 Grünbeck Česká Republika. Všechna práva vyhrazena