SoftliQ: PA20: řešení all-in-one

SoftliQ: PA20 je změkčovač vody a adsorbér v jednom. SoftliQ: PA20 nabízí 99,999% ochranu proti bakteriím a virům a je vhodný pro domácnosti až do pěti osob.

Proč je důležité změkčit vaši vodu a zbavit se škodlivých bakterií?

Změkčená voda efektivně přispívá ke kvalitě života a udržení hodnoty vašeho domova. Změkčená voda je také vhodná pro vaši pokožku, domácí spotřebiče a armatury. Se změkčovačem: PA20 se z vody adsorbuje 99,999% všech bakterií, jako je Legionella, bakterie E. coli a Pseudomonas.

softliQ: PA20 se postará o řešení

Vaše voda musí mít vždy stejnou špičkovou kvalitu pro vás, vaši rodinu, vaše zákazníky, vaše pacienty nebo hosty. S tímto přesvědčením jsme vyvinuli softliQ: PA20, aby změkčování vody a odstranění bakterií bylo ještě jednodušší a efektivnější. Stručně řečeno: rozhodněte se pro řešení All-in-One společnosti Grünbeck. Vyberte softliQ: PA20, jediný změkčovač vody se zabudovaným adsorberem.

Budoucnost změkčování právě začíná!

SoftliQ:PA20

Náš softliQ: PA20 je změkčovač vody a adsorbér bakterií pro domácnosti a malé organizace až pro pět osob.

  • 99,999% ochrana proti bakteriím a legionelám
  • Až 5 osob
  • Automatická dezinfekce
  • Inteligentní ovládání
  • Provoz prostřednictvím aplikace myGrünbeck
  • LED osvětlovací kroužek
  • Varování před nedostatkem soliVhodné pro
až 5 osob

Aplikace

Inteligentní změkčovač vody a adsorbér bakterií: PA20 se přizpůsobuje spotřebě vody a regeneruje v době, kdy vodu nepotřebujete. Tím je zajištěn nepřerušený přísun změkčené vody. SoftliQ: PA20 je velmi vhodný pro domácnosti až do pěti osob.

Provoz

SoftliQ: PA20 je kombinace změkčovače vody a adsorbéru bakterií. SoftliQ: PA20 změkčuje vodu na principu výměny iontů a adsorbuje 99,999 % bakterií způsobujících onemocnění. Tato část softliQ: PA je inspirována přírodou. Když ještěrka stoupá po hladké stěně, používá adsorpci. Speciální povrch (elektrický náboj) nohou zajišťuje, že se ještěrka bude bezpečně držet. Adsorpční materiál softliQ: PA20 má podobný účinek. Patogenní bakterie přítomné ve vodě přilnou k materiálu a po ošetření zanechávají vodu bez bakterií a virů. Denní dezinfekcí jsou adsorbované bakterie zneškodněny a spláchnuty do kanalizace. SoftliQ: PA20 lze ovládat pomocí integrované barevné obrazovky TFT nebo pomocí aplikace myGrünbeck.

Registrace produktu

SoftliQ: PA20 můžete zaregistrovat v aplikaci myGrünbeck (pro iOS a Android) nebo online na této webové stránce. Pokud tak učiníte během dvou týdnů od nákupu, můžete využít bezplatné prodloužení záruční lhůty o jeden rok.

9 vlastností softliQu

Inovativní. Spolehlivý. Efektivní.

Inteligentní

SoftliQ se automaticky přizpůsobuje vaší spotřebě. Tento změkčovač vody ví, že se musí regenerovat v době, kdy nepoužíváte vodu. SoftliQ využívá inteligentní technologie, včetně rozhraní WLAN pro připojení k bezplatné aplikaci myGrünbeck. To činí softliQ nejprogresivnějším změkčovačem vody, který Grünbeck kdy přinesl na trh.

Nejlepší kvalita

Díky odbornosti společnosti Grünbeck získáte nejlepší kvalitu. Při vývoji našich zařízení jsou vždy rozhodující kvalita, snadnost použití a obzvláště odolné materiály pro dlouhou životnost. A aby byla zajištěna nejvyšší kvalita, kontrola výroby a kvality se provádí vždy u společnosti Grünbeck v Höchstädt (Německo).

Výkonný

Chcete silný změkčovač vody - SoftliQ je dodáván standardně s režimem Power, pro optimální výkon zařízení při nárazově vyšších odběrech.

Perfektní design

Elegantní design softliQ je čistý a nadčasový. Malé detaily, jako je funkce měkkého zavírání pro dokonale utěsněnou nádobu na sůl, činí tento produkt velmi atraktivním. A oddělení technologie a zásobníku soli zajišťuje zachování hygienického provozu

Uživatelsky přívětivý

Naši servisní technici nebo odborně zaškolení partneři vám zařízení nainstalují, zaškolí vás a zajistí pravidelnou roční údržbu. Můžete se spolehnout na spolehlivý provoz 24h denně 7dní v týdnu.

Vysoká účinnost

Nejnovější softliQ, ve srovnání se svým předchůdcem, poskytuje o 49 % vyšší účinnost a o 33 % nižší spotřebu soli. Pokud použijete změkčenou vodu pro plnění topného systému, ušetříte také náklady na energii.

Autonomní

Nezávislé možnosti ovládání softliQ zajišťují, že kapacita může být nastavena automaticky a ručně. Ovládání změkčovače vody je hračkou pro děti díky plug- and-play aplikaci iOS a Android a soupravě pro analýzu vody.

Ekologicky odpovědný

Prvním krokem k ekologicky odpovědnému chování je využití produktů, které jsou energeticky úsporné. Spotřeba energie softliQu je díky optimalizovanému řízení velmi nízká. Navíc má změkčovač vody ECO režim šetrný k životnímu prostředí, což vede k nižší spotřebě vody. Například nejnovější softliQ spotřebuje až o 42 procent méně vody než jeho předchůdci.

Exkluzivní

SoftliQ získal několik designových ocenění a díky velmi kompaktní konstrukci má také jednu z nejmenších hloubek instalace na trhu.

© Copyright 2018 Grünbeck Česká Republika. Všechna práva vyhrazena