SoftliQ: SC23: jemné změkčení vody

SoftliQ SC23 již získal řadu ocenění, včetně Best Design Award 2017. Perfektní změkčovač vody pro domácnosti až do dvanácti osob.

Proč je důležité změkčovat vodu?

Změkčená voda účinně přispívá ke kvalitě života a udržení hodnoty vašeho domova, vašeho obchodního prostoru nebo vašeho bazénu. Změkčená voda je také dobrá pro vaši pokožku, ale také pro potrubí, domácí spotřebiče a armatury.

softliq: SC23: správné řešení

Změkčovač vody, který je nejen velmi funkční, ale také vypadá skvěle. S tímto přesvědčením Grünbeck vyvinul softliQ: SC23. Tento změkčovač vody činí změkčování vody ještě modernější a efektivnější. SoftliQ: SC23 je speciálně navržen pro domácnosti do dvanácti osob nebo domácnosti, které konzumují více než průměrné množství vody. SoftliQ: SC23 varuje, když je třeba doplnit sůl pomocí osvětlovacího LED kroužku v nádrži na solanku. Změkčení vody nebylo nikdy jednodušší.

BUDOUCNOST ZMĚKČOVÁNÍ VODY PRÁVĚ ZAČÍNÁ!

SoftliQ:SC23

s mnoha oceněními je Softliq:SC23 skutečným šampiónem v úpravě vody pro domácnosti až do dvanácti osob.

 • Až 12 osob
 • Automatická dezinfekce (i během prázdnin)
 • Inteligentní ovládání
 • Ovládání a kontrola na zařízení, telefonu a tabletu
 • Informace o spotřebě vody, termínech regenerace, manuály atd. prostřednictvím bezplatné aplikace My Grünbeck
 • LED osvětlovací kroužek
 • Varování před nedostatkem soli
 • Unikátní design
 • Osvědčená technologie
 • Proporcionální řízení
 • Nastavitelná zbytková tvrdost
 • Integrovaná solná nádrž

softliQ:SC23

TECHNICKÉ ÚDAJE

Vhodné pro
až 12 osob

Aplikace

Změkčovač vody: SC23 se přizpůsobuje spotřebě vody a regeneruje v době, kdy vodu nepotřebujete. Tím je zajištěn nepřerušený přísun změkčené vody. SoftliQ: SC23 je vhodný pro domácnosti až do dvanácti osob.

Provoz

SoftliQ: SC23 pracuje podle principu iontové výměny a je vybaven plně automatickým řízením a spolehlivým regulačním ventilem. Automaticky se přizpůsobuje nastavené tvrdosti a odběru vody. SoftliQ: SC23 lze ovládat pomocí integrované barevné obrazovky TFT nebo pomocí aplikace myGrünbeck.

Registrace produktu

SoftliQ: SC23 můžete zaregistrovat v aplikaci myGrünbeck (pro iOS a Android) nebo online na této webové stránce. Pokud tak učiníte během dvou týdnů od nákupu, můžete využít bezplatné prodloužení záruční lhůty o jeden rok.

9 vlastností softliQu

Inovativní. Spolehlivý. Efektivní.

Aplikace

Změkčovač vody: SC18 se přizpůsobuje spotřebě vody a regeneruje v době, kdy vodu nepotřebujete. Tím je zajištěn nepřerušený přísun změkčené vody. SoftliQ: SC18 je vhodný pro domácnosti až do pěti osob.

Provoz

SoftliQ: SC18 pracuje podle principu iontové výměny a je vybaven plně automatickým řízením a spolehlivým regulačním ventilem. Automaticky se přizpůsobuje nastavené tvrdosti a odběru vody. SoftliQ: SC18 lze ovládat pomocí integrované barevné obrazovky TFT nebo pomocí aplikace.

Registrace produktu

SoftliQ: SC18 můžete zaregistrovat v aplikaci myGrünbeck (pro iOS a Android) nebo online na této webové stránce. Pokud tak učiníte během dvou týdnů od nákupu, můžete využít bezplatné prodloužení záruční lhůty o jeden rok.

9 vlastností softliQu

Inovativní. Spolehlivý. Efektivní.

Inteligentní

SoftliQ se automaticky přizpůsobuje vaší spotřebě. Tento změkčovač vody ví, že se musí regenerovat v době, kdy nepoužíváte vodu. SoftliQ využívá inteligentní technologie, včetně rozhraní WLAN pro připojení k bezplatné aplikaci myGrünbeck. To činí softliQ nejprogresivnějším změkčovačem vody, který Grünbeck kdy přinesl na trh.

Nejlepší kvalita

Díky odbornosti společnosti Grünbeck získáte nejlepší kvalitu. Při vývoji našich zařízení jsou vždy rozhodující kvalita, snadnost použití a obzvláště odolné materiály pro dlouhou životnost. A aby byla zajištěna nejvyšší kvalita, kontrola výroby a kvality se provádí vždy u společnosti Grünbeck v Höchstädt (Německo).

Výkonný

Chcete silný změkčovač vody - SoftliQ je dodáván standardně s režimem Power, pro optimální výkon zařízení při nárazově vyšších odběrech.

Perfektní design

Elegantní design softliQ je čistý a nadčasový. Malé detaily, jako je funkce měkkého zavírání pro dokonale utěsněnou nádobu na sůl, činí tento produkt velmi atraktivním. A oddělení technologie a zásobníku soli zajišťuje zachování hygienického provozu

Uživatelsky přívětivý

Naši servisní technici nebo odborně zaškolení partneři vám zařízení nainstalují, zaškolí vás a zajistí pravidelnou roční údržbu. Můžete se spolehnout na spolehlivý provoz 24h denně 7dní v týdnu.

Vysoká účinnost

Nejnovější softliQ, ve srovnání se svým předchůdcem, poskytuje o 49 % vyšší účinnost a o 33 % nižší spotřebu soli. Pokud použijete změkčenou vodu pro plnění topného systému, ušetříte také náklady na energii.

Autonomní

Nezávislé možnosti ovládání softliQ zajišťují, že kapacita může být nastavena automaticky a ručně. Ovládání změkčovače vody je hračkou pro děti díky plug- and-play aplikaci iOS a Android a soupravě pro analýzu vody.

Ekologicky odpovědný

Prvním krokem k ekologicky odpovědnému chování je využití produktů, které jsou energeticky úsporné. Spotřeba energie softliQu je díky optimalizovanému řízení velmi nízká. Navíc má změkčovač vody ECO režim šetrný k životnímu prostředí, což vede k nižší spotřebě vody. Například nejnovější softliQ spotřebuje až o 42 procent méně vody než jeho předchůdci.

Exkluzivní

SoftliQ získal několik designových ocenění a díky velmi kompaktní konstrukci má také jednu z nejmenších hloubek instalace na trhu.

© Copyright 2018 Grünbeck Česká Republika. Všechna práva vyhrazena