SoftliQ MC38: nejsilnější řešení na trhu

SoftliQ: MC38 je vynikající změkčovač vody pro všechny velké spotřebitele vody, rekreační domy, malé a střední podniky a malé hotely. SoftliQ MC38 je k dispozici ve dvou verzích pro možnost výběru optimálního řešení.

Proč je důležité změkčovat vodu?

Změkčená voda účinně přispívá ke kvalitě života a udržení hodnoty vašeho domova, vašeho obchodního prostoru nebo vašeho bazénu. Změkčená voda je také dobrá pro vaši pokožku, ale také pro potrubí, domácí spotřebiče a armatury.

Náš softliQ: MC38: naše nejvýkonnější řešení

Zvláště pokud používáte hodně vody, například pro bazén, penzion nebo hotel či podnik středí velikosti, chcete mít jistotu, že vždy používáte vodu s nejvyšší kvalitou. S tímto cílem Grünbeck vyvinul softliQ: MC38, aby změkčování vody ještě bezpečnější a efektivnější. Proto zvolte toto nejsilnější řešení od společnosti Grünbeck

Budoucnost změkčování právě začíná!

SoftliQ MC38

SoftliQ MC38 je věším bratrem SoftliQ MC32. Tento důmyslný systém lze využít až pro 30 osob.

  • Až 30 osob (kapacita 3,8 m³ / h)
  • Inteligentní ovládání
  • Automatická dezinfekce
  • Provoz přes bezplatnou aplikaci myGrünbeck
  • Vybaveno světelným kroužkem LED
  • Oznámení o stavu solí e-mailem
  • Proporcionální řízení
  • Automatické upozornění v případě poruchy (opticky a e-mailem)

softliQ MC38

TECHNICKÉ ÚDAJE

Změkčovač vody
softliQ MC38
Jmenovitý průtok při změkčení na 0 ° dH podle EN 14743 při poklesu tlaku 1,0 baru
3,8 m³/h
Jmenovitý průtok při změkčování z 20°dH na 8° dH při ztrátě tlaku 1,0 baru 5,6 m³ / h
5,6 m³/h
Rozsah použití podle Grünbeck pro počet rodin
3-12
Aplikační rozsah podle Grünbeck pro počet lidí
30
Provozní hmotnost
ca. 140 kg
Dodací hmotnost
ca. 46 kg
Rozměry (Š x V x H)
525 x 912 x 580 mm
Výška s otevřeným víkem
1.290 mm
objem zásobníku na sůl
95 kg
Spotřeba elektrické energie (uvedení do provozu / pohotovostní režim)
14 / < 1,8 Watt
Připojení (doporučeno)
DN 50
Filtr (doporučeno)
pureliQ:RD32

Aplikace

Změkčovač vody: MC38 se přizpůsobuje spotřebě vody a regeneruje v době, kdy vodu nepotřebujete. Tím je zajištěn nepřerušený přísun změkčené vody. SoftliQ: MC38 je vhodný pro domácnosti do třiceti osob, pochopitelně také pro menší hotely, restaurace, zdravotnická zařízení nebo sportoviště.

Provoz

 

SoftliQ: MC38 pracuje podle principu iontové výměny a je vybaven plně automatickým řízením a spolehlivým regulačním ventilem. Automaticky se přizpůsobuje nastavené tvrdosti a odběru vody. SoftliQ: MC38 lze ovládat pomocí integrované barevné obrazovky TFT nebo pomocí aplikace myGrünbeck.

Registrace produktu

SoftliQ: MC38 můžete zaregistrovat v aplikaci myGrünbeck (pro iOS a Android) nebo online na této webové stránce. Pokud tak učiníte během dvou týdnů od nákupu, můžete využít bezplatné prodloužení záruční lhůty o jeden rok.

9 vlastností softliQu

Inovativní. Spolehlivý. Efektivní.

Inteligentní

SoftliQ se automaticky přizpůsobuje vaší spotřebě. Tento změkčovač vody ví, že se musí regenerovat v době, kdy nepoužíváte vodu. SoftliQ využívá inteligentní technologie, včetně rozhraní WLAN pro připojení k bezplatné aplikaci myGrünbeck. To činí softliQ nejprogresivnějším změkčovačem vody, který Grünbeck kdy přinesl na trh.

Nejlepší kvalita

Díky odbornosti společnosti Grünbeck získáte nejlepší kvalitu. Při vývoji našich zařízení jsou vždy rozhodující kvalita, snadnost použití a obzvláště odolné materiály pro dlouhou životnost. A aby byla zajištěna nejvyšší kvalita, kontrola výroby a kvality se provádí vždy u společnosti Grünbeck v Höchstädt (Německo).

Výkonný

Chcete silný změkčovač vody - SoftliQ je dodáván standardně s režimem Power, pro optimální výkon zařízení při nárazově vyšších odběrech.

Perfektní design

Elegantní design softliQ je čistý a nadčasový. Malé detaily, jako je funkce měkkého zavírání pro dokonale utěsněnou nádobu na sůl, činí tento produkt velmi atraktivním. A oddělení technologie a zásobníku soli zajišťuje zachování hygienického provozu

Uživatelsky přívětivý

Naši servisní technici nebo odborně zaškolení partneři vám zařízení nainstalují, zaškolí vás a zajistí pravidelnou roční údržbu. Můžete se spolehnout na spolehlivý provoz 24h denně 7dní v týdnu.

Vysoká účinnost

Nejnovější softliQ, ve srovnání se svým předchůdcem, poskytuje o 49 % vyšší účinnost a o 33 % nižší spotřebu soli. Pokud použijete změkčenou vodu pro plnění topného systému, ušetříte také náklady na energii.

Autonomní

Nezávislé možnosti ovládání softliQ zajišťují, že kapacita může být nastavena automaticky a ručně. Ovládání změkčovače vody je hračkou pro děti díky plug- and-play aplikaci iOS a Android a soupravě pro analýzu vody.

Ekologicky odpovědný

Prvním krokem k ekologicky odpovědnému chování je využití produktů, které jsou energeticky úsporné. Spotřeba energie softliQu je díky optimalizovanému řízení velmi nízká. Navíc má změkčovač vody ECO režim šetrný k životnímu prostředí, což vede k nižší spotřebě vody. Například nejnovější softliQ spotřebuje až o 42 procent méně vody než jeho předchůdci.

Exkluzivní

SoftliQ získal několik designových ocenění a díky velmi kompaktní konstrukci má také jednu z nejmenších hloubek instalace na trhu.

© Copyright 2018 Grünbeck Česká Republika. Všechna práva vyhrazena