SoftliQ: SC18:

Budoucnost změkčování vody

Nový SC18 je nejmodernější změkčovač vody, který Grünbeck uvedl na trh. SoftliQ je první změkčovač vody, který sleduje spotřebu vody uživatele a podle toho upravuje regenerační moment. Změkčovače vody Grünbeck byly standardně vybaveny funkcí dezinfekce, ale softliQ jde dále a nyní dezinfikuje i když jste na dovolené (nejméně každých 96 hodin). Zařízení má integrovanou solnou nádrž a požadovanou tvrdost lze snadno nastavit. SoftliQ spotřebovává méně soli a vypouští méně odpadních vod než předchozí modely. Všechna data ze zařízení lze přečíst na barevném displeji změkčovače vody. Můžete také propojit softliQ s telefonem nebo tabletem a poslat e-mail, aby vás informoval o požadované akci údržby. Jedinečný design bere v úvahu ergonomii a hygienu, je to přece vaše pitná voda. Stručně řečeno, ještě úspornější, uživatelsky příjemnější a připravenější pro budoucnost. Koneckonců, nekupujete změkčovač vody na několik let.

SoftliQ SC18

  • Až 5 osob
  • Automatická dezinfekce (i během prázdnin)
  • Inteligentní ovládání
  • Ovládání a kontrola na zařízení, telefonu a tabletu
  • Informace o spotřebě vody, termíny regenerace, manuály atd. prostřednictvím bezplatné aplikace My Grünbeck
  • Unikátní design
  • Osvědčená technologie
  • Proporcionální řízení
  • Nastavitelná zbytková tvrdost
  • Integrovaná solná nádrž

softliQ SC18

TECHNICKÉ ÚDAJE

Vhodné pro
až 5 osob

Aplikace

Změkčovač vody: SC18 se přizpůsobuje spotřebě vody a regeneruje v době, kdy vodu nepotřebujete. Tím je zajištěn nepřerušený přísun změkčené vody. SoftliQ: SC18 je vhodný pro domácnosti až do pěti osob.

Provoz

SoftliQ: SC18 pracuje podle principu iontové výměny a je vybaven plně automatickým řízením a spolehlivým regulačním ventilem. Automaticky se přizpůsobuje nastavené tvrdosti a odběru vody. SoftliQ: SC18 lze ovládat pomocí integrované barevné obrazovky TFT nebo pomocí aplikace.

Registrace produktu

SoftliQ: SC18 můžete zaregistrovat v aplikaci myGrünbeck (pro iOS a Android) nebo online na této webové stránce. Pokud tak učiníte během dvou týdnů od nákupu, můžete využít bezplatné prodloužení záruční lhůty o jeden rok.

9 vlastností softliQu

Inovativní. Spolehlivý. Efektivní.

Inteligentní

SoftliQ se automaticky přizpůsobuje vaší spotřebě. Tento změkčovač vody ví, že se musí regenerovat v době, kdy nepoužíváte vodu. SoftliQ využívá inteligentní technologie, včetně rozhraní WLAN pro připojení k bezplatné aplikaci myGrünbeck. To činí softliQ nejprogresivnějším změkčovačem vody, který Grünbeck kdy přinesl na trh.

Nejlepší kvalita

Díky odbornosti společnosti Grünbeck získáte nejlepší kvalitu. Při vývoji našich zařízení jsou vždy rozhodující kvalita, snadnost použití a obzvláště odolné materiály pro dlouhou životnost. A aby byla zajištěna nejvyšší kvalita, kontrola výroby a kvality se provádí vždy u společnosti Grünbeck v Höchstädt (Německo).

Výkonný

Chcete silný změkčovač vody - SoftliQ je dodáván standardně s režimem Power, pro optimální výkon zařízení při nárazově vyšších odběrech.

Perfektní design

Elegantní design softliQ je čistý a nadčasový. Malé detaily, jako je funkce měkkého zavírání pro dokonale utěsněnou nádobu na sůl, činí tento produkt velmi atraktivním. A oddělení technologie a zásobníku soli zajišťuje zachování hygienického provozu

Uživatelsky přívětivý

Naši servisní technici nebo odborně zaškolení partneři vám zařízení nainstalují, zaškolí vás a zajistí pravidelnou roční údržbu. Můžete se spolehnout na spolehlivý provoz 24h denně 7dní v týdnu.

Vysoká účinnost

Nejnovější softliQ, ve srovnání se svým předchůdcem, poskytuje o 49 % vyšší účinnost a o 33 % nižší spotřebu soli. Pokud použijete změkčenou vodu pro plnění topného systému, ušetříte také náklady na energii.

Autonomní

Nezávislé možnosti ovládání softliQ zajišťují, že kapacita může být nastavena automaticky a ručně. Ovládání změkčovače vody je hračkou pro děti díky plug- and-play aplikaci iOS a Android a soupravě pro analýzu vody.

Ekologicky odpovědný

Prvním krokem k ekologicky odpovědnému chování je využití produktů, které jsou energeticky úsporné. Spotřeba energie softliQu je díky optimalizovanému řízení velmi nízká. Navíc má změkčovač vody ECO režim šetrný k životnímu prostředí, což vede k nižší spotřebě vody. Například nejnovější softliQ spotřebuje až o 42 procent méně vody než jeho předchůdci.

Exkluzivní

SoftliQ získal několik designových ocenění a díky velmi kompaktní konstrukci má také jednu z nejmenších hloubek instalace na trhu.

© Copyright 2018 Grünbeck Česká Republika. Všechna práva vyhrazena