SoftliQ: MC32: výkonné řešení

SoftliQ: MC je vynikající změkčovač vody pro všechny velké spotřebitele vody. SoftliQ: MC je k dispozici ve dvou verzích pro optimální komfort.

Proč je důležité změkčovat vodu?

Změkčená voda účinně přispívá ke kvalitě života a udržení hodnoty vašeho domova, vašeho obchodního prostoru nebo vašeho bazénu. Změkčená voda je také dobrá pro vaši pokožku, ale také pro potrubí, domácí spotřebiče a armatury.

Náš softliQ: MC32: řešení

Zvláště pokud používáte hodně vody, například pro rodinu, bazén nebo penzion, chcete mít jistotu, že vždy používáte vodu s nejvyšší kvalitou. S tímto cílem Grünbeck vyvinul softliQ: MC32, aby změkčování vody ještě bezpečnější a efektivnější. Proto zvolte toto silné řešení od společnosti Grünbeck.

Budoucnost změkčování právě začíná!

SoftliQ:MC32

SoftliQ: MC32 je šampion mezi změkčovači vody. Geniální systém pro malé a střední podniky, správce budov, rekreaci, stravování a domácnosti.

  • Až 20 osob (objem 3,2 m³ / h)
  • Inteligentní ovládání
  • Automatická dezinfekce
  • Provoz přes bezplatnou aplikaci myGrünbeck
  • Vybaveno světelným LED kroužkem
  • Oznámení o stavu soli pomocí e-mailu
  • Proporcionální řízení
  • Automatické upozornění v případě poruchy (opticky a e-mailem)

softliQ:MC32

TECHNICKÉ ÚDAJE

Vhodné pro
až 20 osob

Aplikace

Změkčovač vody: MC32 se přizpůsobuje spotřebě vody a regeneruje v době, kdy vodu nepotřebujete. Tím je zajištěn nepřerušený přísun změkčené vody. SoftliQ: MC32 je vhodný pro domácnosti až do dvanácti osob.

Provoz

SoftliQ: MC32 pracuje podle principu iontové výměny a je vybaven plně automatickým řízením a spolehlivým regulačním ventilem. Automaticky se přizpůsobuje nastavené tvrdosti a odběru vody. SoftliQ: MC32 lze ovládat pomocí integrované barevné obrazovky TFT nebo pomocí aplikace myGrünbeck.

Registrace produktu

SoftliQ: MC32 můžete zaregistrovat v aplikaci myGrünbeck (pro iOS a Android) nebo online na této webové stránce. Pokud tak učiníte během dvou týdnů od nákupu, můžete využít bezplatné prodloužení záruční lhůty o jeden rok.

9 vlastností softliQu

Inovativní. Spolehlivý. Efektivní.

Inteligentní

SoftliQ se automaticky přizpůsobuje vaší spotřebě. Tento změkčovač vody ví, že se musí regenerovat v době, kdy nepoužíváte vodu. SoftliQ využívá inteligentní technologie, včetně rozhraní WLAN pro připojení k bezplatné aplikaci myGrünbeck. To činí softliQ nejprogresivnějším změkčovačem vody, který Grünbeck kdy přinesl na trh.

Nejlepší kvalita

Díky odbornosti společnosti Grünbeck získáte nejlepší kvalitu. Při vývoji našich zařízení jsou vždy rozhodující kvalita, snadnost použití a obzvláště odolné materiály pro dlouhou životnost. A aby byla zajištěna nejvyšší kvalita, kontrola výroby a kvality se provádí vždy u společnosti Grünbeck v Höchstädt (Německo).

Výkonný

Chcete silný změkčovač vody - SoftliQ je dodáván standardně s režimem Power, pro optimální výkon zařízení při nárazově vyšších odběrech.

Perfektní design

Elegantní design softliQ je čistý a nadčasový. Malé detaily, jako je funkce měkkého zavírání pro dokonale utěsněnou nádobu na sůl, činí tento produkt velmi atraktivním. A oddělení technologie a zásobníku soli zajišťuje zachování hygienického provozu

Uživatelsky přívětivý

Naši servisní technici nebo odborně zaškolení partneři vám zařízení nainstalují, zaškolí vás a zajistí pravidelnou roční údržbu. Můžete se spolehnout na spolehlivý provoz 24h denně 7dní v týdnu.

Vysoká účinnost

Nejnovější softliQ, ve srovnání se svým předchůdcem, poskytuje o 49 % vyšší účinnost a o 33 % nižší spotřebu soli. Pokud použijete změkčenou vodu pro plnění topného systému, ušetříte také náklady na energii.

Autonomní

Nezávislé možnosti ovládání softliQ zajišťují, že kapacita může být nastavena automaticky a ručně. Ovládání změkčovače vody je hračkou pro děti díky plug- and-play aplikaci iOS a Android a soupravě pro analýzu vody.

Ekologicky odpovědný

Prvním krokem k ekologicky odpovědnému chování je využití produktů, které jsou energeticky úsporné. Spotřeba energie softliQu je díky optimalizovanému řízení velmi nízká. Navíc má změkčovač vody ECO režim šetrný k životnímu prostředí, což vede k nižší spotřebě vody. Například nejnovější softliQ spotřebuje až o 42 procent méně vody než jeho předchůdci.

Exkluzivní

SoftliQ získal několik designových ocenění a díky velmi kompaktní konstrukci má také jednu z nejmenších hloubek instalace na trhu.

© Copyright 2018 Grünbeck Česká Republika. Všechna práva vyhrazena