O společnosti Grünbeck

Voda je jeden z nejdůležitějších a nejvzácnějších elementů. Je proto třeba se o kvalitu vody starat, pečovat o ni a šetřit s ní.

Ve firmě Grünbeck jsme přesvědčení, že kvalita vody má zásadní význam. Od založení této rodinné firmy v roce 1949 pomáhají produkty Grünbeck zvyšovat kvalitu života a udržovat hodnoty. Proto také podporujeme naše zákazníky během celého životního cyklu jejich instalací. Vybudovali jsme moderní vývojové centrum, kde přicházejí na svět inovace. Ve městě Höchstädt (Německo), kde tato zařízení vyrábíme, máme propracovaný výrobní proces se systémem kontrol garantujícím výstupní kvalitu. Kvalitu našich výrobků zdokonalujeme prostřednictvím certifikace podle DIN EN ISO 9001 a dalších certifikací kvality pro jednotlivé země. Ekologické aspekty považujeme za stejně důležité: Grünbeck je proto certifikován v souladu se systémem environmentálního managementu DIN EN ISO 14001.

Grünbeck: odborník na udržitelnou úpravu vody

Naším cílem je stále vyvíjet nová řešení a také aplikovat inovace, které činí úpravu vody ještě snadnější a uživatelsky přívětivější. Grünbeck je už téměř 70 let odborníkem na udržitelnou úpravu vody v Evropě. S podporou více než 800 profesionálů, zastoupením v 70 zemích světa a vlastní výzkumnou a vývojovou kanceláří se společnost Grünbeck stala jednou z nejúspěšnějších a respektovaných společností v oboru. Od plánování až po návrh, výrobu a servis, vše se provádí interně.

Grünbeck v České republice a na Slovensku

Zastoupení společnosti Grünbeck v Čechách a na Slovensku funguje nepřetržitě od roku 1999. Je zastřešeno firmou Grünbeck Prozesstechnik Vídeň, která pro centrálu v německu realizuje exportní activity a navrhuje komplexní řešení úpravy procesní vody pro velké průmyslové aplikace. Našimi zákazníky jsou firmy z automobilového, farmaceutického i potravinářského průmyslu. Dodavetelé technologických celků, kotlů a chladících systémů… Při instalaci a servisu zařízení Softliq spolupracujeme s odbornými instalatérskými firmami v jednotlivých krajích. Jejich zaměstnance školíme a technicky podporujeme. Kvalita, spolehlivost a inovace od firmy Grünbeck plus česká odbornost a vstřícnost jsou zárukou vaší spokojenosti

© Copyright 2018 Grünbeck Česká Republika. Všechna práva vyhrazena